pH-Control Bronchial 1000ml - zabija bakterie, grzyby i trychomonadozę
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Nowy preparat pH-Control Bronchial to ulepszona mieszanka kwasów z dodatkiem olejku z oregano, zawierająca także wyciągi eteryczne wspomagające oczyszczanie dróg oddechowych.
Olejek tymiankowy i anyżowy oraz olejek z rumianku niebieskiego pochodzące z wyselekcjonowanych ekstraktów ziołowych wspomagają układ oddechowy i poprawiają wyniki Twoich gołębi pocztowych.
Działanie składników wspomagające układ oddechowy zostało udowodnione naukowo. Ekstrakty eteryczne poprawiają smak wody pitnej, zachęcając gołębie pocztowe do picia.
Nowa mieszanka kwasów zawierająca mono-, di- i triglicerydy kwasów organicznych obniża wartość pH wody pitnej.
Mrówczan sodu, jako składnik buforujący, jest oczywiście dodany do tej nowej mieszanki po to, aby kwasy mogły w pełni oddziaływać nie tylko na wole, ale przede wszystkim na przewód pokarmowy.
Dzięki dawce 6 ml (=1 nakrętka) na 2 litry wody pitnej pH-Control Bronchial jest produktem wyjątkowo przystępnym cenowo.
Bezpośrednie zastosowanie po przybyciu gołębi nagrodzonych w połączeniu z Med. Tollyamin Forte (1-2 dni/tydzień) jest wysoce zalecane.
Gołębiom hodowlanym zalecamy również cotygodniowe stosowanie (2-3 dni w tygodniu), nawet jeśli w gnieździe znajdują się młode ptaki.
Jako środek zapobiegawczy dla młodych gołębi latających, a także w okresie pierzenia i zimą, pH-Control Bronchial pomaga uniknąć wielu problemów, z którymi regularnie borykają się Twoje gołębie pocztowe.
Nie stosujemy codziennie kwasów u naszych gołębi pocztowych.
Dawkowanie:
6 ml na 2 litry wody pitnej.
Składniki:
1,2-propanodiol Mono-,
di- i triglicerydy kwasu masłowego Mono-,
di- i triglicerydy kwasu cytrynowego Mono-,
di- i triglicerydy kwasu propionowego
Wolna gliceryna,
chlorek sodu,
chlorek potasu
Dodatki na litr aromatów:
Mieszanka naturalnych aromatów: 5000 mg 2500 mg olejku oregano 1250 mg olejku tymiankowego 988 mg aromatów 250 mg olejku anyżowego 12,5 mg olejku z niebieskiego rumianku Konserwanty: 1a270 Kwas mlekowy: 10 500 mg 1a260 Kwas octowy: 6 000 mg 1k236 Kwas mrówkowy: 1 065 mg 1k237 Mrówczan sodu: 540 mg
Uwagi
Stosować wyłącznie pH-Control rozcieńczony w wodzie.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Powoduje podrażnienie oczu, układu oddechowego i skóry. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyj je dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. Nosić odpowiednie rękawice ochronne.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!
